Hakkımızda

Hakkımızda

Kurulduğu 1995 yılından bugüne Belde İlaçlama kurumsal alandaki ihtiyaçları göz önünde bulundurarak sunduğu hizmetlerde kaliteyi kendine ilke edinmektedir. Belde İlaçlama Ltd. Şti. Ege Bölgesinde çok sayıda tesis,  ev vb. alanlarda haşere mücadelesinde yürüttüğü başarılı çalışmalarıyla dikkat çekmiştir.

Belde Kurumsal Hizmetler Birimi özellikle turizm, sağlık, ticari ve endüstriyel konularda faaliyet gösteren kuruluşların hamamböceği, kemirgen ve diğer zararlı sorunlarına en etkili ve uygun özel çözümler üretmektedir.

Belde İlaçlama, yüksek ürün ve hizmet kalitesi, kesintisiz iletişim ve hizmet sonrası destek ilkelerini tavizsiz uygulayan profesyonel  ve tecrübeli bir ekiple tesislerinizde karşılaştığınız haşere sorunlarını en etkili, güvenli ve ekonomik şekilde çözme garantisi veriyor.

Misyonumuz

Amacımız insan sağlığını tehdit eden ve huzurunu bozan haşerelere karşı mücadeleyi, insan sağlığına ve çevreye zarar vermeden güvenilir, etkin, ekonomik şartlarda müşterilerimize sunmaktır.

Belde İlaçlama bu misyonunu Veteriner Hekim ve Biyolog’lardan oluşan teknik kadrosunun ilaçlama teknisyenlerini düzenli aralıklarla eğitmesi sayesinde daima en yüksek standartlarda tutar.

X